Єва Мендес народила первістка

12 вересня 40-річна актриса Єва Мендес народила дочку, повідомляє Us Weekly. Більше ніяких подробиць поки невідомо.

Про вагітність Єви стало відомо в липні цього року, коли вона вже була на сьомому місяці. "Вона готова до народження дитини. Розділити радість материнства з Райаном було її мрією, яка стала реальністю", - розповідали тоді друзі Мендес.

Перші ж чутки з'явилися ще в лютому, коли Єва відмовилася проходити сканування в аеропорту. "Це ж маячня! Мені просто не подобається, що мене бачать на цих сканах голою", - спростувала інформацію про цікаве положення актриса.

Відзначимо, що у цієї пари вже є невеликий спільний батьківський досвід. У 2013 році вони разом знімалися у фільмі "Місце під соснами", в якому зіграли маму і тата чудового хлопчика.

У червні цього року, в День батька, Райан також повідомив на своїй сторінці в Facebook, що не так давно став батьком. Він розмістив в соцмережі фото з малюком на руках і написав: "У День батька я вирішив розповісти історію про те, як сам став батьком. Цьому хлопчині було всього дев'ять місяців, коли я усиновив його. Ми з його матір'ю були близькими друзями до того, як вона померла від раку.Я обіцяв їй завжди за ним доглядати. Тому я вирішив взяти на себе відповідальність і стати його батьком. Він приніс мені стільки щастя! Він був для мене всім. Через рік після усиновлення його біологічний батько захотів його повернути. Звичайно, я постарався боротися, але він переміг. Цей рік, коли я був його батьком, навчив мене любити беззастережно ".

Loading...