Skip to main content

Капелюх-друшляк, костюм з оббивки для дивана і інші модні провали зірок на минулому тижні

Дмитро Дібров прийшов з дружиною Поліною на прем'єру фільму "Бабуся легкої поведінки" в атласною сорочці і жакеті, зрадницьки розходилися на розжирілих формах телеведучого. Вінчала образ злегка недбалого денді чорна франтівська капелюх в дірочку, схожа на друшляк і кидала плямисту тінь на обличчя Діброва. Поліна тим часом вирішила, що в літню спеку треба провітрювати не менш важливі частини тіла, і одягла кофту в дірочку, яка дозволила всім розгледіти її нижню білизну, і штани з високими розрізами, що погойдувались у неї між ніг, як дві ганчірочки.

Дарина Говзіч і Євген Савін

Подруга телеведучого Євгена Савіна зважилася на болеее радикальну вентиляцію і вийшла на доріжку в сітці поверх боді. Для пляжної вечірки було б саме те.

Дар'я Сагалова та Костянтин Масленніков

Дар'я Сагалова та Костянтин Масленніков на тій же прем'єрі були схожі на випускників текстильного ПТУ, які представили на суд атестаційної комісії дипломні роботи по темі "Святкове вбрання": вона - в комплекті з ошатними рюшами, він - в костюмі з тканини для оббивки диванів.

Марія Кожевнікова

Марія Кожевнікова недавно втретє стала мамою - вітаємо! Актриса, мабуть, ще не прийшла в форму і вирішила заховати фігуру під об'ємним сарафаном з декольте - не так страшно.Але ось що стягла цей шматок тканини пояс-резинка над грудьми просто "вбив" образ.

Віталій Гогунський з дружиною Іриною

Дружина Віталія Гогунського, навпаки, дуже хотіла показати струнку фігуру і перестаралася. Костюмчик явно замалий.

Глюк'oZa