Кава з маслом - нова панацея від зайвої ваги

"Масляний кави" був винайдений знаменитим американським експертом в світі здорового харчування, Дейвом Аспреем. Під час свого подорожуючи по Тибету, він спробував один з традиційних напоїв - чай, в який місцеві додають масло з молока яка. Після ряду експериментів зі звичними напоями та різними видами жирів, Дейв зробив висновок: ідеальної сумішшю для позбавлення від зайвої ваги є суміш кави і масла. Причому не будь-якого, а або рафінованого кокосового масла (достатньо кількох крапель), або вершкового масла (воно не повинно містити солі).

З його подачі такої кави назвали "палеотіческім" (не плутайте з "палеотіческой дієтою"). Незабаром цей незвичайний спосіб приготування ароматного напою став дуже популярним серед жителів Америки і Англії. Дейв АСПРО впевнений, що його винахід дарує заряд бадьорості на 6 годин, дозволяє людям боротися з почуттям голоду, змушує організм інтенсивніше витрачати жир, перетворюючи його в енергію.

Цей більш калорійний, в порівнянні зі звичайним, кава володіє незвичайним, специфічним смаком. Мало хто наважується додати його в свій раціон. Хтось стверджує, що він дійсно позбавляє від втоми, залишаючи позаду зелений чай, сік пирію, різні види смузі та інші відомі підбадьорливі напої.Хтось, навпаки, звинувачує його в тому, що він може підвищувати рівень холестерину в організмі, і не тільки не знижує вагу, але здатний підвищувати його, провокуючи розвиток захворювань судин і серця.

А ви вже знайшли свою дієту? Пройдіть наш тест і з'ясуйте, чи підійде вам дієта за типом фігури.

Loading...