Секс у великому місті: світова прем'єра

У Лондоні відбулася світова прем'єра довгоочікуваного фільму "Секс у великому місті" - нова версія популярного в усьому світі серіалу. Головні героїні картини як завжди, зуміли вразити журналістів і фанатів своїми нарядами.

Прем'єра відбулася на площі Лестер-Сквер, куди публіка почала приходити за кілька годин до початку заходу. Зірки фільму - Сара Джессіка Паркер, Синтія Ніксон, Кім Кетролл і Крістін Девіс - довго позували перед фото- і кінокамерами і навіть спілкувалися з деякими зі своїх шанувальників.

Найбільш обговорюваним нарядом стала сукня 43-річної Сари Джессіки Паркер. Актриса з'явилася на червоній доріжці в світло-зеленій сукні від Олександра Маккуїна і химерної капелюшком на голові, прикрашеної великий ікебаною. Крістін Девіс віддала перевагу червоному вінтажному сукні, Синтія Ніксон - елегантному чорному довгої сукні з максі-декольте від Calvin Klein, а Кім Кетролл - сексуальному поряд червоного кольору від Vivienne Westwood.

Рішення провести світову прем'єру саме в Лондоні, а не в Нью-Йорку, було прийнято не дарма, так як саме цю англійську столицю називають _ "П'ятим героєм фільму" _. В кінотеатрах Лондона "Секс у великому місті" можна буде подивитися вже 28 травня, в прокат Нью-Йорка він вийде тільки в червні.

Новий фільм сповнений інтриги, адже продюсери фільму довгий час приховували сюжет. Тільки самі актриси іноді відкривали завісу таємниці.

Нагадаємо, що за версією британської газети "The Times" стрічка увійшла в список найбільш очікуваних фільмів цього року.

Loading...