Skip to main content

Нова колекція макіяжу Hotel Prive Givenchy - ось це номер!

Ніколя Деженн, Креативний арт-директор по макіяжу Givenchy, Як будь-яка творча людина, намагається знаходити натхнення в самоті. Ховатися від суєти великого міста, метр за краще в унікальних готелях Парижа. У місті любові, як стверджує Ніколя, можна знайти безліч місць просочених духом високої моди "від кутюр". Саме готелям Парижа Деженн вирішив присвятити лімітовану весняну колекцію макіяжу Hotel Prive.

Лінійка покликана показати простоту і елегантність, подарувати задоволення від створення образів за допомогою цього б'юті-арсеналу.

До колекції увійшли чотирьохкольорові тіні Écrin Privé, Розкішний срібний футляр яких, приховує ніжні текстури - матові і мерехтливі, а також чарівні витончені відтінки. Їх можна використовувати для створення димчастого ефекту на століттях, чарівного nude face. Четвертий молочний рожевий відтінок в палітрі є хайлайтер, створює скульптурної в макіяжі, надає шкірі природне сяйво.

Також в колекцію увійшли новий рожево-бежевий відтінок помади Rouge Interdit для природного макіяжу губ і два лімітованих блиску Gloss Interdit, Які додадуть уст насичені кольори.

В унісон з палеткой тіней були створені два нових відтінку для нігтів Vernis Please_!_ Ці продукти чудово гармонують між собою і створюють закінчений б'юті-образ.