Дженніфер Еністон - 46

Сьогодні Дженніфер Еністон - американській актрисі, зачіскою і зовнішністю якої захоплюються мільйони жінок, виповнилося 46 років.

Мало хто знає, що професія актриси дісталася їй "в спадок" від батька, американського актора грецького походження Джона Еністон - саме з його подачі 9-річна Дженніфер зацікавилася сценою і в 11-річному віці вступила в драматичну школу Рудольфа Штайнера, пізніше - в нью -йоркскую школу акторської майстерності.

Відомою вона стала завдяки одній з головних ролей в телесеріалі "Друзі", яку виконувала впродовж 10 років. У перервах вона знімалася в кіно, в основному в комедіях - "Брюс всемогутній", "Обіцяти - не означає одружитися", "Мисливці за головами", "Нестерпні боси".

Пізніше вона стала грати серйозні ролі, заради однієї з яких - у фільмі "Торт" - навіть на час розлучилася зі своїм ідеальним тілом, "Наєв" кілька зайвих кілограмів.

Але в особистому житті їй щастило не завжди. Дженніфер зустрічалася з музикантом Адамом Дьюріцем, актором Тейтем Донованом, була одружена з Бредом Піттом, в шлюбі з яким у неї з 2000 по 2005, за чутками, було два викидні. Зараз Еністон готова зв'язати своє життя з актором Джастіном Теру, з яким вона зустрічається з 2011 року, але їх весілля постійно відкладається.

Своїх дітей у актриси поки немає.Вона є хрещеною матір'ю доньки Девіда Аркетта і Кортні Кокс - Коко Райлі Аркетт.

А чи є у вас той, з ким би ви були готові зв'язати життя? Якщо поки немає, загляньте на love.ellkar.com - раптом ви знайдете там свою долю?

Loading...