Російська Моніка Беллуччі: 53-річна Лоліта Мілявська підправила особа і оновила зачіску

Про те, що Лоліта Мілявська має намір звернутися до пластичного хірурга, преса дізналася в січні. Сьогодні співачка нарешті показала результат його роботи крупним планом. Приводом послужила нова зачіска, яку вона зробила "до нового обличчя".

"Спасибі за волосся дівчаткам !!! До особи, яка підправив мій друг і чудовий хірург Андрій Іскорнев потрібні були нові точно", - написала зірка під знімком.

Шанувальники позитивно оцінили зміни, що відбулися з їх улюбленицею, вони навіть порівняли помолодевшую Лоліту з Монікою Беллуччі. "Оооооооо яка гарна", "Навіть непомітно. Головне - щоб блиск в очах залишався той же", "Російська Моніка Беллуччі", - пишуть вони.

Андрій - давній друг співачки. Вона не приховує, що час від часу проходить процедури, які допомагають їй виглядати краще: на її рахунку блефаропластика, ботокс, лазерне шліфування особи. На цей раз вона також планувала зробити шліфовку, яка проводиться під загальним наркозом, мета якої - позбавлення від зморшок. В ході процедури впливу піддається верхній шар дерми, а після необхідно зробити перерву і побути вдома, що жінка, ймовірно, і зробила в свої новорічні канікули.

До речі, тепер співачка насолоджується не тільки своїм квітучим виглядом: у неї вдома розпустилися тюльпани, які вона садила зі своїми близькими. "Посадили тюльпани на початку жовтня, залишили в горщику на опалювальному балконі, (там тепла підлога) не поливати і випадково звернули увагу, що рослини проросли!) Тепер переставили на підвіконня в кухні", - похвалилася Лоліта днями.

Loading...