Skip to main content

Олена Кулецька розповіла про причини розставання з Біланом

"Жінки люблять вухами" - ця розхожа фраза часто має ключове значення у відносинах. Адже багатьом з нас важливо, щоб "друга половинка" частіше вимовляла ніжні слова, говорила про почуття. Але не завжди так відбувається. А кому-то це і зовсім не потрібно.

За словами Олени Кулецькій, з Дімою Біланом її пов'язували вільні відносини: на той момент свого життя вони збіглися в своєму прагненні бути незалежними. Модель зізналася, що вони ніколи не ставили один одному питань: "З ким ти була вчора ввечері?" або "Чому ти не дзвонив три дні?". Вони ніколи не говорили один одному: "Я - твоя дівчина", "Я - твій хлопець". І толком не визнавалися в любові.

Справжньою несподіванкою для неї став один з його подарунків - кільце. Його він вручив їй після перемоги на "Євробаченні", після того, як обіцяв всій країні, що точно одружується в разі тріумфу. Дівчина не знала, як розуміти такий жест. Але не запитала прямо, а вирішила почекати, що буде далі.

Під впливом сумних роздумів у відносинах пропало відчуття легкості і радості. Співак пішов в роботу. Все менше залишалося часу на любов, і вони розійшлися - без сварок, без пояснень. В цілому вони зустрічалися майже чотири роки.Минулого літа Олена вийшла заміж, за іншого.

Цікаво, що в одному з інтерв'ю сестра співака, намагаючись спростувати чутки про нетрадиційну орієнтацію Діми, розповіла, про десятирічному романі Діми з тренером з лікувальної гімнастики Інною Андрєєвої.

Чи знаєте ви, який тип відносин вам більше підходить? Наш тест готовий підказати відповідь.