Парфуми Dries Van Noten par Frederic Malle - аромат моди

Фредерік Маль парфумер з великої літери. Новатор в світі селективний завжди представляє публіці наївшись "хліба і видовищ" аромати з родзинкою, які вражають уяву.

Новий шедевр Фредеріка присвячений фешен-гуру Дріс Ван Нотен, І називається він Dries Van Noten par Frédéric Malle. Створюючи аромат, парфумер спробував перевести мову світу моди на мову парфумерії. Правда, в процесі роботи мав деякі "труднощі перекладу", і витратив на вивчення творчої строни життя бельгійського дизайнера цілих 18 місяців.

Колаборація моди і парфюмерії подарувала світові новий фешн-аромат. Заголовної нотою шедевра Dries Van Noten par Frédéric Malle став індійський сандал. Цей інгредієнт обіграв в ароматі улюблені Ван Нотен теми етніки та Індії, які він часто цитує в своїх колекціях. Не оминув Маль стороною і особисті переваги дизайнера, наприклад улюблені Дріс солодощі - вафлі, печиво і пироги в парфум були втілені акордами ванілі, мускатного горіха, мускусу, лимона і шафрану, а яскраві кольори і фарби природи підкреслені флером жасмину, фіалки, гвоздики і бергамота .

Парфуми став первістком у новій колекції ароматів XXX Frédéric Malle. По-східному, стриманий, він не розкривається на шкірі відразу, поступово міняючи тон, настрій і подачу, змушує прислухатися до себе.Аромат-інтроверт Dries Van Noten par Frédéric Malle може викликати різні емоції, але нікого не залишить байдужим.

Loading...