Філіп Кіркоров візьме участь в мюзиклі на льоду "Руслан і Людмила"

23 грудня в одному з найбільших льодових палаців Москви - ДС "Мегаспорт" - відбудеться прем'єра мюзиклу на льоду Тетяни Навки "Руслан і Людмила". Шоу буде проходити щодня до 7 січня 2018 року включно. Одну з головних ролей виконає Філіп Кіркоров.

"Отже, настав час сюрпризів !!! Відкриваю таємницю і оголошую нашого першого артиста: король естради Філіп Кіркоров виконає партію Чорномора !!! Впевнена, що його голос розбурхає кожного! Вчора була перша репетиція, і я зрозуміла, що це дійсно ОН! ЧОРНОМОР ! Філіп, з тобою шоу точно стане незабутнім! Твої акторські дані не залишать байдужим жодного глядача ", - написала Тетяна в своєму Instagram.

Вокальні та акторські дані Філіпа дійсно вразили присутніх.

"Навіть не уявляю, хто б ще так харизматично і феєрично зміг виконати роль Чорномора. Спасибі тобі величезне, що серед шаленого графіка гастролей знайшов час для нашого мюзиклу !!! Шкода, що ти не вмієш кататися на ковзанах", - звернулася Тетяна до артиста .

"Спасибі, дорога Танечка, за довіру! Це неймовірний проект !!! Дуже цікаво працювати в такому складі і з таким матеріалом, та ще з тобою - нашої Великої Легендою і Дівою", - відповів їй Філіп.

На льоду, крім самої Тетяни Навки, глядачі побачать Петра Чернишова, Маргариту Дроб'язко, Повіласа Ванагас, Філіпа Канделоро, Віктора Петренка та багатьох інших фігуристів. Олександр Жулин і Ігор Оршуляк стали постановниками-хореографами, а режисером-постановником виступив Олексій Сеченов.

Loading...