Знайдено невідомий роман Чингіза Айтматова

Чингіз Айтматов Дочка відомого письменника, класика світової літератури Чингіза Айтматова Ширін оголосила, що знайшла в паперах батька рукопис невиданого роману "Земля і флейта".

У невідомому романі Айтматова розказана історія людини, який брав участь в будівництві Великого Чуйської каналу в Киргизії в 1940-х роках. Під час робіт він знаходить статую Чуйского Будди. Коли чоловік постарів і був забутий рідними, він став згадувати ті далекі часи і дівчину, яку тоді зустрів.

"Сторінки рукопису вже пожовкли, тому ми думаємо, що батько написав книгу досить давно. Зараз її передрукували, перевели в електронний вигляд. Сподіваємося протягом року видати її російською мовою", - пояснила Ширін Айтматова.

Дочка Айтматова також додала, що твір дуже емоційний, і, можливо, тому Айтматов не наважився опублікувати його за життя - "це була занадто розкута проза для свого часу". В майбутньому Ширін має намір перевести книгу на англійську мову.

Чингіз Айтматов - автор таких романів, як "Перший вчитель", "І довше століття триває день" ( "Буранний полустанок"), "Плаха". Він помер 10 червня 2008 року в віці 79 років.

фото diesel.kg

Джоан Роулінг пише нову книгу про світ Гаррі Поттера
Джессіка Альба пише книгу про правильний спосіб життя
Кращі книги за 200 років: Шекспір ​​і Діккенс поступилися російським письменникам
Премія за найгірший опис сексу дісталася американцеві
Російського Букера десятиліття дали посмертно

Loading...