Австралійський мільйонер стане батьком в 72 роки

Засновник медичної імперії Medical Group 72-річний мільйонер Джеффрі Едельштейн і його 26-річна дружина Габі Греко стануть батьками, повідомило видання Daily Mail Australia. Про це пресі стало відомо через 3 дні після весілля молодих.

Після того, як дівчина з обкладинки Maxim і за сумісництвом дизайнер одягу в стилі бурлеск розповіла в Instagram про свою вагітність від 72-річного мільйонера, в соцмережах з'явилися жарти в стилі "вийди заміж за спадок, і отримала дитини в подарунок".

Дівчина зізналася, що ніяк не розраховувала на такий розвиток ситуації. Адже, згідно з дослідженнями, фертильність у чоловіків починає прагнути до нуля після 41 року - і до поважного віку пропадає зовсім.

Джеффрі Едельштейн, схоже, навіть радий звістці. Він не вважає себе старим. У 80-х він прославився шлюбом з 19-річною моделлю Лін Несбітт. Зі свого життя вони влаштували телешоу, літали на вертольотах, скуповували Rolls-Royce і Lamborghini, Джеффрі навіть купив собі футбольну команду - Sydney Swans. Через три роки Джеффрі змінив Лін на 25-річну фітнес-Інструкторші по імені Брін Гордон, влаштувавши і з цього шлюбу шоу. І ось, він знову в справі!

Варто зауважити, Джеффрі - не єдиний чоловік, який вирішив обзавестися потомством в такому поважному віці.Але, тим не менш, він все ж оминув інших "немолодих батьків" - Роберта Де Ніро (який став батьком у 68 років), Стіва Мартіна (він став батьком у 67), і навіть багатодітного Х'ю Хефнера.

Пройдіть наш тест і дізнайтеся свій оптимальний вік для народження дитини.

Loading...