Skip to main content

Samsung представив інноваційну пральну машину EcoBubble

Чи можна одночасно прати речі і доглядати за ними? Так, стверджують фахівці компанії Samsung Electronics і як доказ демонструють нову модель пральних машин з технологією Eco Bubble.

Робота інноваційної пральної машини заснована на генерації повітряних бульбашок. Ви отримаєте чудовий результат прання вже при 15 градусах. Машинка оснащена цифровим інверторним зносостійким і безшумним двигуном. А її продуманий дизайн стане гармонійним доповненням домашнього інтер'єру.

Якщо у вас виникнуть проблеми під час прання, то їх легко можна вирішити за допомогою програми для мобільних пристроїв Smart Check, яке допоможе виявити, діагностувати і розібратися з неполадками в роботі пральної машини на ранньому етапі.

"В Samsung ми ставимо складні завдання для себе і використовуємо smart-технології не тільки в таких категоріях продуктів, як смартфони або телевізори, але тепер цей тренд актуальний і для категорії побутової техніки. Я впевнений, що нова пральна машина серії Crystal стане ключовим моментом в розвитку побутової техніки Samsung, головним пріоритетом якої є забезпечення покупців виключно якісної, інноваційною продукцією з неперевершеним дизайном ",- зазначив Джейсул Ю, віце-президент департаменту споживчої електроніки компанії Samsung Electronics на презентації EcoBubble в Москві.

В рамках заходу також відбувся показ молодого російського дизайнера Марі Аксель, учасниці Mercedes-Benz Fashion Week.