Skip to main content

Равшана Куркова, Олена Темнікова, Олена Летюча та інші на італійському вечорі

14 грудня італійська марка Falconeri зібрала друзів у Центрі Оперного Співи Галини Вишневської, щоб підвести підсумки року, розповісти про плани на наступний рік і приємно провести вечір. Програма заходу була побудована таким чином, щоб в повній мірі дати уявлення про те, що таке "італійська душа" в широкому сенсі цього слова.

Відразу після прибуття в театр 120 гостей вечора виявилися в епіцентрі спеціальної виставки "Кашемір очима Falconeri". Основна ідея виставки - продемонструвати підхід Falconeri до кашеміру, а також розповісти про його особливі якості. Потім гості перейшли в зал, де відбулася офіційна частина, яку відкрив Антоніо Аліцці. Він подякував присутнім за те, що вони відгукнулися на запрошення, розповів про зв'язок бренду Falconeri c мистецтвом, а також представив нове обличчя марки Falconeri в Росії в 2017 році - Равшану Куркову.

Після цього розпочалася концертна частина вечора. Гості заходу високо оцінили оперні партії артистів Центру Оперного Співи Галини Вишневської та блискучий виступ олімпійської чемпіонки з художньої гімнастики Маргарити Мамун, яка стала обличчям марки Intimissimi.

На заході були присутні головні редактори провідних ЗМІ, значущі персони зі світу моди і знаменитості, серед яких були помічені: Олена Темнікова, Марина Кім, Олена Летюча, Тіманіна Анжеліка Ігорівна, Липа Тетерич, Ельвіра Т, Дар'я Михалкова, Оксана Лаврентьєва і багато інших.

Фотографи: Олексій ДУПЛЯК, Вікторія Качалова