Бондарчук, Смєхова, Лісовець і інші на презентації нової марки Дениса Симачева Hooligan

Зниклий на якийсь час з поля зору модних критиків Денис Сімачов, виявляється, був зайнятий підготовкою абсолютно нового проекту. Цими вихідними в універмазі "Кольоровий" дизайнер презентував нову марку Hooligan. В основі колекції - бунтарські рішення для сміливих духом і тих, кому близька "пацанська" тематика. "Ідея" банди "завжди була актуальною. Пацанськи романтика з дитинства і до глибокої старості нас оточує, все цінності побудовані навколо цього", - зазначає дизайнер.

У колекції представлені речі для "чітких пацанів і пацанок", а саме футболки, світшоти, спортивні костюми, кеди і різні ювелірні прикраси зі срібла. Їх гості заходу могли розглянути в деталях як особисто, так і на чорно-білих знімках Тимофія Колесникова, який працював над лукбука марки. "Мені подобається іронія Hooligan, подобається іронія Дениса Симачева. І в моєму житті було місце бути серед цих хлопців на фотографіях, герої не вигадані, всі реально. На виставці ми глядача трохи більше занурюємо в хуліганську естетику", - коментує Тимофій Колесніков.

Павло Дерев'янко, Денис Сімачов і Тимофій Колесніков

Похуліганити разом з Сімачова в цей вечір прийшли Світлана Бондарчук,Аліка Смєхова, Анастасія Самбурська, Олена Темнікова, Павло Дерев'янко, Влад Лісовець, Маргарита Митрофанова, Вадим Раппопорт, Ілля Бачурін, Стелла Аминова, Наталя Туровнікова, Мага Умхаев, Едик Саха та багато інших.

Олена Темнікова

Колекція Hooligan ексклюзивно представлена ​​на першому і четвертому поверхах універмагу "Кольоровий".

Loading...