"Мамочка буває і такий": 48-річна Евеліна Бледанс здивувала відвертою зйомкою

48-річна актриса Евеліна Бленданс вже давно позбулася образу сексуальної медсестри і зараз насолоджується сімейним життям. Артистка - справжній приклад для наслідування: вона грає в театрі, займається благодійністю, працює ведучою та виховує п'ятирічного сина Семена з синдромом Дауна.

У своєму блозі Евеліна часто публікує фото з малюком, розповідаючи про його досягнення, і паралельно з цим дає поради всім матусям. Однак нещодавно артистка виклала в Instagram сміливе відео, чим викликала неоднозначну реакцію у передплатників. Евеліна показала, як проходить її чергова фотосесія, в якій жінка приміряла відвертий наряд: чорний топ і міні-спідниця з латексу з високими шкіряними чоботами в тон.

"Мамочка буває і такий. Нашила собі пустощів і розважається, і впевнена, що має право", - підписала відео актриса.

Одні користувачі негативно прийняли новий образ Бледанс і розкритикували її в пух і прах: "Якщо ви актриса, покажіть свій творчий хист і талант, а що тут попами крутити і спідниці задирати, каго здивувати хочете або ви Евеліна так самостверджується.", "Бездарність! Тільки голою дупою трясти вмієш! Показушніца стара! ".Інші ж похвалили її за сміливість і відзначили відмінну фігуру: "Евеліна, як ви красиво рухаєтеся! Носіть більше коротких і відкритих речей, радуйте нас красою!", "Круто очееено круто, фігура космос", "Вона бомба! Вона може собі дозволити одягнути все, що хоче. У неї чудова фігура. Вона стежить за собою ".

А як вам сміливий образ Евеліни?

Loading...