Skip to main content

Пекін-2008: золото у вільній боротьбі та перша медаль у велоспорті

Російські спортсмени в вільної боротьби принесли нашій команді відразу 2 олімпійські медалі - золото і бронзу. Олімпійським чемпіоном став Мавлет Батиров. Також нашим спортсменам вдалося завоювати медаль у медісоні і срібло у важкій атлетиці.

_Вищу олімпійську нагороду отримав Мавлет Батиров у вільній боротьбі у ваговій категорії до 60 кг._Такім чином, він підтвердив свій титул олімпійського чемпіона, отриманий в 2004 році.

Другим став українець Василь Федоришин, а третіми - японець Кеніті Юмото та іранець Сайедморад Моахаммаді.

Росіянин Бесик Кудухов завоював бронзу у змаганнях з вільної боротьби у ваговій категорії до 55 кг. Чемпіон світу 2007 року поступився японцю Томохіро Мацунага (срібному призеру) і американцеві Хенрі Седжудо (золотому призеру). Третє місце наш спортсмен розділив з болгарином Радославом Велікова.

Свою першу медаль наша збірна виграла у велоспорті. Олексій Марков і Михайло Ігнатьєв отримали бронзову медаль в парній гонці за очками на треку. Срібло завоювали спортсмени з Іспанії Жоан Льянерас і Антоніо Таулер, а золото - аргентинці Хуан Естебан Куруш і Вальтер Фернандо Перес.

Ще одну нагороду, на цей раз срібну, виграв російський важкоатлет Євген Чігішев в суперважкій ваговій категорії - понад 105 кг. Він поступився лише спортсмену з Німеччини, Матіасу Штайєр. Третю сходинку олімпійського п'єдесталу зайняв латвієць Віктор Щербатих.