Skip to main content

Йосип Кобзон образив Софію Ротару

Зовсім скоро, 20 вересня, легендарний співак Йосип Кобзон дасть концерт на сцені Кремлівського палацу - там він відзначить своє 80-річчя. Зараз артист щосили репетирує номера, які він планує виконати. Чоловік добряче хвилюється, адже йому належить співати незвичним для нього способом. Можливо саме тому артист дозволив собі не саме коректне висловлювання по відношенню до своєї колеги, співачці Софії Ротару.

Складність для Кобзона становить спів під фонограму, і він пояснив, чому. "Фонограма потрібна при записі на телебаченні, майже завжди необхідна при виступі на сцені Кремлівського палацу. Але тут важливо зрозуміти одну річ. Коли артист записує пісню, він знаходиться в певному фізичному і моральному стані. Повторити цей стан неможливо", - поділився Йосип з репортером видання "Дни.ру". Співак зізнався, що час від часу виступає під фонограму, але тільки коли цього вимагають технічні умови виступу.

Іншим артистам це дається легше, вважає Кобзон. "Майстер співу під фонограму - Соня Ротару. Вона геніально потрапляє в записану раніше пісню - буде стояти поруч з вами, але ніколи не дізнаєтеся, що вона співає під" плюс "", - захопився він талантом колеги.

"Мені ж спів під фанеру дається важко, оскільки у всіх моїх композиціях є потужна літературна основа. А як ти будеш відкривати вхолосту рот, скажімо, під час виконання" Поле, російське поле "? Це ж треба відчути, зрозуміти", - порівняв він її творчість зі своїм.