Skip to main content

Наречена Нікіти Преснякова про знайомство з Аллою Пугачовою: "Спочатку дуже боялася, соромилася"

Весілля співака Микити Преснякова і моделі Олени Красновой запланована на 27.07.2017 року. Закохані сподіваються, що "сімка" стане їх щасливим числом.

В інтерв'ю телеканалу "НТВ" наречена розповіла про процес підготовки до найважливішої події в житті. За словами Красновой, в списку гостей приблизно 200 чоловік. Виключно близькі і рідні люди. Як уточнює дівчина, тільки родичів з боку нареченого буде 50 осіб. Запрошення також отримала і бабуся Микити - Примадонна російської естради Алла Пугачова.

Олена розповіла, що вже знайома з Аллою Борисівною: "Спочатку дуже боялася, соромилася. Але це було даремно. Дуже відкритий, світла людина".

Нагадаємо, мама Микити, популярна співачка Крістіна Орбакайте, не хоче втручатися в підготовку торжества. Але також не виключає ймовірності свого виступу на банкеті.

За іронією долі, родичі Микити знають його наречену практично з пелюшок: батьки дівчини жили по сусідству з Аллою Пугачовою на Істрі. Однак любовна історія пари почалася всього три роки тому.

Олена впевнена, що сімейне життя у них буде спокійна і без сюрпризів. За час спільного життя пара вивчила всі звички один одного.Дівчина розповіла, що Микита не їсть м'яса, обожнює собак і не любить, коли його називають "онуком Пугачової".

Молоді люди вже замислюються про дітей, тому не виключено, що після весілля дівчина піде в декретну відпустку. "Микита дівчинку дуже хоче", - поділилася наречена.