Skip to main content

Шерон і Оззі Осборн розлучаються

Сьогодні ЗМІ повідомили несподівану звістку: одна з найміцніших пар американського шоу-бізнесу, Оззі і Шерон Осборн, розпалася. Подружжя прийняли рішення розлучитися після 33 років спільного життя. Причина невідома, проте є припущення, що їй стала подружня зрада.

Іншу можливу причину, розгульний спосіб життя чоловіка, преса відмітає: 67-річний рок-музикант Оззі вже три роки не торкається до алкоголю і наркотиків. Джерело, близьке до сімейства Осборнів, повідомив, що 63-річна телеведуча Шерон вигнала чоловіка з дому в Беверлі-Хіллз. Вона приревнувала його до 45-річного стиліста Мішель П'ю, також дружина скаржилася, що чоловік мав інтрижки з двома з чотирьох нянь свого часу.

Джерелом цієї новини стало видання E! Online, яке часто фігурує в нашому щотижневому дайджесті зіркових пліток, тому заздалегідь засмучуватися не варто. Тим більше що ні чоловік, ні дружина поки не робили ніяких офіційних заяв. Оззі регулярно публікує ностальгічні знімки в своєму Instagram:

Шерон зворушливо дякує шанувальникам за увагу і любов, яку вони дарують її чоловікові:

Келлі теж не піднімає болючої теми:

Нагадаємо, що Оззі і Шерон Осборн зіграли весілля 4 липня 1982 року, тоді чоловік вже був відомий як екстравагантний соліст групи Black Sabbath, а батько 18-річної Шерон був її менеджером. Після того, як музикант втратив роботу, жінка взяла його кар'єру в свої руки. Вони також виховали трьох спільних дітей - Емі, Келлі і Джека.