Skip to main content

Сандра Буллок і Кіану Рівз разом?

Голлівудські актори Кіану Рівз (Keanu Reeves) і Сандра Буллок (Sandra Bullock) зустрічаються не тільки на знімальному майданчику. Днями у них було таємне побачення в одному з ресторанчиків Беверлі Хіллс.

Актори не раз були помічені разом, це вже увійшло у них в звичку, повідомляє dailymail.co. Сандра Буллок і Кіану Рівз влаштували вечір в інтимній обстановці в ресторанчику Craig.

Після вечері актори вийшли з ресторану не разом, через різні виходи, уникаючи фотокамер папараці. Кіану поїхав на своєму Porsche, в той час як Сандра пішла з подругою.

Рівз і Буллок знайомі вже близько 20 років. Вони разом знімалися у фільмі "Швидкість" ( "Speed") в 1994 році. А в 2006 році знову зустрілися на знімальному майданчику картини "Будинок біля озера" ( "The Lake House").

В даний час Кіану Рівз знімається дуже мало. У 2009 році була одна картина "Приватне життя Піппи Лі" ( "The Private Lives of Pippa Lee") і в 2010 році почалися зйомки фільму "Кримінальна фішка від Генрі" ( "Henry's Crime"). Однак в майбутньому у нього заплановано відразу 3 проекти.

А ось у Сандри кар'єра складається більш вдало. В даний час вона знімається в двох картинах: драмі "Моторошно голосно і вкрай близько" ( "Extremely Loud and Incredibly Close") і Kiss & Tango.

Нагадаємо, що зовсім недавно в бойфренди актриси пророкували Райана Рейнольдса (Ryan Reynolds), який в даний час зустрічається з актрисою Блейк Лайвлі (Blake Lively).