Skip to main content

Дружина Іллі Максимова пробачила чоловікові зраду

Роман 28-річного півзахисника "Анжи" Іллі Максимова з 24-річною моделлю Катериною Бекетовой наробив чимало шуму. Він почався з невинної листування в Instagram, а закінчився погрозами на адресу дівчини. Блондинка не врахувала, що у чоловіка її мрії вже є 29-річна дружина, а коли зрозуміла, що розлучатися він не збирається, поскаржилася на погрози з його боку.

Як стверджує Олеся Максимова, у її чоловіка завжди було два телефони, один з яких він і використовував для листування на стороні, повідомляє портал "Супер.ру". "У нас ніяких проблем в сім'ї до Катерини взагалі не було, якщо чесно. Знаєте, не я перша, не я остання така. Всі говорять:" Подивіться, він такий козел, він зрадив дружині ". Ну да, він козел, це навіть не обговорюється ", - повідомила вона. І додала, що в цій проблемі вони розберуться самостійно.

Катерина повідомляла, що під час зустрічей у Москві чоловік обіцяв їй піти від дружини, що він з нею тільки з жалості (кілька місяців тому у нього померла трирічна дочка). Дружина Іллі парирувала:

"Він приїжджав до Москви дуже рідко. Вони бачилися-то раз п'ять, але він завжди повертався додому. Він приїжджає на добу, вночі в поїзді, вдень в Москві, а потім ввечері у нього вже літак до Махачкали.Навіть не знаю, чи можна це назвати відносинами. Я не знаю цю жінку і знати її не хочу. Я що, схожа на жінку, з якою живуть через жалість? ", - цитує портал Олесеві.

Цю та інші новини з життя зірок шукайте на нашому сайті і сторінках PDF-журналу.