16 лютого: найцікавіші новини і фотографії в Instagram зірок

Співачка Нюша похвалилася величезним букетом. "Моменти щастя", - написала вона. Аніта Цой сфотографувалася з баскетболістами.

Діма Білан спалив свій телефон заради рекламного контракту з новим брендом, і показав, що з цього вийшло: "Ось як згорів айфон". Ірина Дубцова показала веселе відео з свого 35-річчя.

Вагітна Алла Довлатова експериментує з новими видами спорту. "Ми позаймались дихальними практиками, правда в режимі Лайт. Ми вирішили почекати і подивитися яка буде реакція у дитинки", - заспокоїла вона фанатів. Тетяна Навка ділиться своїми досягненнями в йозі.

Ліза Боярська показала фотографії з Японії, куди вона прибула з театром: "Гастролі в Японії !! Прекрасна можливість насолодитися особливою красою цієї дивовижної країни, її культурою, філософією, мудрістю!". Юля Топольницька сходила в гості до Івана Урганта.

Ігор Ніколаєв привітав Миколу Караченцова з виходом книги: "У мого старого друга, останнього з моїх ленкомівських друзів-могікан (Е. П. Леонова, А. Г. Абдулова та О. І. Янковського вже немає з нами) Миколи Караченцова в изд ве ЕКСМО вийшла книга "Я не пішов". Був щасливий сьогодні обійняти і поцілувати тебе, мій друг,сказати тобі теплі слова, згадати пару наших з тобою історій з юності і отримати книгу з безцінними для мене словами, які ти ВЛАСНОРУЧ написав: "Ігоре! Рідний! Дякую тобі за нашу дружбу! Н. Караченцов" ", - розповів він.

А Анна Шульгіна продемонструвала свої таланти.

Loading...