Чоловік забороняє Ніколь Кідман зніматися в кіно і виходити на сцену

Іноді сильні і успішні жінки стають такими не тому, що закохані в роботу настільки, що готові забути про все. Голлівудська актриса Ніколь Кідман зізналася, що пріоритетом для неї є сім'я, а зовсім не кар'єра.

"Я люблю чоловіка і дітей більше, ніж роботу", - повідомила вона в ефірі Today Show вчора.

Вони з чоловіком, 49-річним музикантом Кітом Урбаном, заздалегідь обговорюють свої кар'єрні плани на сімейних радах. "Ми збираємося і вирішуємо, коли матуся може зробити новий фільм або татко поїхати туди-то", - пояснила вона. Ніколь і Кіт виховують двох доньок - Сандей Роуз і Фейт Маргарет. Діти теж мають право голосу.

"Нещодавно я хотіла взяти участь в Photograph 51 - п'єсі, в якій я грала, перебуваючи в Лондоні. Її ставили в Нью-Йорку. Обидва моїх дитини сказали" ні ", чоловік теж не підтримав ідею. Якось так. Я із задоволенням зіграла б на Бродвеї, але дітей і чоловіка я люблю більше, і ця роль мені теж до смаку ", - навела приклад актриса.

"Таке життя актриси, яка вважала за краще сім'ю і дітей, таке трапляється", - посміхається Ніколь.

У червні пара відзначила 10-річчя сімейного життя. Ніколь і Кіт одружилися в 2006 році в Сіднеї. У 2008 році вони стали батьками Сандей Роуз, в 2011 - Фейт Маргарет.Незважаючи на чутки про швидке розлучення, сім'я тримається разом. Раніше 11 років вона була одружена з Томом Крузом і виховувала з ним двох прийомних дітей. В одному з недавніх інтерв'ю актриса зізналася, що не шкодує про ранній шлюб.

Loading...