циссус

Вирощують головним чином новозеландський виноград, але, крім нього, вирощують і різнобарвний виноград з дуже красивими строкатими бархатистими листям. Добре ростуть в тепловологої повітрі, але перший мириться і з більш сухим повітрям, тому його частіше можна зустріти в кімнатній культурі. Розмножують навесні живцями, які зрізають з торішніх пагонів. Укорінюють при температурі близько 20 градусів під склом протягом 2-3 тижнів. Садять в пухку перегнійну землю. 3імует при температурі 14-16 градусів. Поливання в літню пору рясна, взимку помірна, хоча в теплих кімнатах з центральним опаленням і взимку доводиться поливати майже щодня. Дорослі рослини пересаджують через кожні два-три роки.

В

иращівают головним чином новозеландський виноград, але, крім нього, вирощують і різнобарвний виноград з дуже красивими строкатими бархатистими листям. Добре ростуть в тепловологої повітрі, але перший мириться і з більш сухим повітрям, тому його частіше можна зустріти в кімнатній культурі.

Розмножують навесні живцями, які зрізають з торішніх пагонів. Укорінюють при температурі близько 20 градусів під склом протягом 2-3 тижнів. Садять в пухку перегнійну землю. 3імует при температурі 14-16 градусів.Поливання в літню пору рясна, взимку помірна, хоча в теплих кімнатах з центральним опаленням і взимку доводиться поливати майже щодня. Дорослі рослини пересаджують через кожні два-три роки.

Loading...