"Ми все більше схожі один на одного": перемогла рак Шеннен Доерті насолоджується романтикою з чоловіком

У березні 2015 року у американської актриси Шеннен Доерті, відомої російському глядачеві ролями Прю Холлівелл в серіалі "Зачаровані" та Бренди Уолш в серіалі "Беверлі-Хіллз, 90210", діагностували рак молочної залози. Жінка пройшла довгий шлях боротьби зі страшним захворюванням, в ході якого позбулася волосся, але перемогла: в листопаді 2016 року настала ремісія.

Через півроку зірка стала все частіше ділитися в Instagram фотографіями, на яких не користується ні кепкою, ні хусткою, щоб прикрити голову: у неї ростуть нові кучерики. Сьогодні Шеннен поділилася знімком, на якому вона зображена з Куртом Ісваренко. "Мені здається, що ми з моїм чоловіком все більше стаємо схожими один на одного", - радісно жартує вона.

Курт підтримував Шеннен протягом усього часу. Поруч також були мама, найкраща подруга Енн, близькі люди. Сили актриса черпала і в спілкуванні з улюбленим собакою, яка раніше всіх відчула її хвороба.

До чужих псам зірка також відчуває ніжність: цю собаку вона зустріла в романтичній поїздці по Мексиці, куди вирушила з чоловіком.

Сьогодні Курт святкує день свого народження. Дружина ніжно привітала його з цим святом: "З днем ​​народження, мій найрідніша людина, мій близнюк, чоловік, який змушує мене сміятися кожен день ... навіть частіше, ніж кожен день.З того моменту, як я тебе зустріла, дізналася тебе. Життя набуло сенсу. Я захоплююся тобою. Я поважаю тебе і я люблю тебе. З Днем Народження, моє кохання".

Loading...