Марина і Олега Газманова, Наташа Корольова, Валерія та інші зірки відвідали премію Royal People Awards 2017

Минулого вечора, 30 листопада, в "Центрі мистецтв. Москва" відбулася вже 7-а за рахунком урочиста церемонія вручення нагород за професійні досягнення за підсумками року Royal People Awards. Її організатором є Аннетес Розенберг-Рудман - видавець інтелектуального журналу "n-Style".

На закритому прийомі в просторі храму Христа Спасителя були помічені Марина і Олега Газманова, Наташа Корольова, Валерія і Йосип Пригожин, Йосип і Неллі Кобзон, Алла Вербер, Аннетес Розенберг-Рудман і інші помітні особистості.

Заповітні статуетки були вручені в 20 номінаціях. В тому числі:

  • "Легенда": приз вручено народному артисту СРСР, депутату Державної Думи РФ І.Д. Кобзону;
  • "Співачка року": приз отримала народна артистка Росії Валерія;
  • "Теледіва року": статуетка була вручена телеведучої і телепродюсеру Олені Летючої.

Поєднавши корисне з приємним, зірки скористалися можливістю по-справжньому відчути справжнє мистецтво. У Центрі представлено найкраще з російських зборів: справжні полотна Васнецова і Нестерова, Шишкіна і Левітана, Рєпіна та Айвазовського, Брюллова, Петрова-Водкіна і багатьох інших.

Наташа Корольова

Ведучими вечора стали російська модель, переможниця всеросійського національного конкурсу краси "Міс Росія 2002" і міжнародного конкурсу краси "Міс Європа 2002" Світлана Корольова і російський актор театру і кіно Михайло Дорожкін.

Михайло Дорожкін і Світлана Корольова

Loading...