Skip to main content

Тиждень моди в Парижі: від жіночності до брутальності

Важливе в світі високої моди подія Paris Fashion Week дарує нові тенденції. Christian Lacroix, Emanuel Ungaro, Givenchy і Yves Saint Laurent представили свої нові колекції жіночого одягу.

Покази цих дизайнерів абсолютно не схожі один на одного. Якщо Christian Lacroix, Emanuel Ungaro продемонстрували ультражіночні в різних варіаціях, колекція Yves Saint Laurent включала в себе строгість класики і не призначалася для молоденьких дівчат, то Givenchy зробив упор на екстравагантність і брутальність.

Моделі Крістіана Лакруа виходили на подіум у грайливих повітряних нарядах. Особливий акцент був зроблений на колір: поєднання чорного і сірого з яскравими тонами. Короткі пишні спідниці змінювалися спідницями-олівцями і країнами, що розвиваються широкими брюками.

Emanuel Ungaro порадував любительок капелюхів. У його інтерпретації цей аксесуар виявився світлим з темною стрічкою і короткими полями. Також було багато "маленьких суконь" і довгих спідниць.

У колекції Givenchy були присутні багато сміливих елементів. Майже всі моделі або були виконані зі шкіри, або доповнювалися обробкою з цього матеріалу. Неможливо було не помітити комплекти, що поєднують в собі чорну шкіру і джинс.

Строгу класику можна було побачити у Yves Saint Laurent. Скромна довжина - нижче колін - і висока талія стали родзинкою нарядів бренду.