Греммі-2011: росіяни в числі переможців

У Лос-Анджелесі відбулася урочиста церемонія вручення премій Греммі. Цього року серед переможців опинилися і наші співвітчизники.

Російські музиканти стали кращими в класичній музиці.Престижні нагороди в номінаціях "Кращий класичний альбом" і "Кращий хорове виконання" завоювали солісти Маріїнського театру Санкт-Петербурга Ільдар Абдразаков і Ольга Бородіна, Симфонічний оркестр і хор Чикаго під управлінням Рікардо Муті.

Тріумфаторами Греммі-2011 стала кантрі-група "Lady Antebellum" - вони забрали відразу 5 нагород. За пісню "Need You Now" вони удостоїлися призу в номінаціях "Пісня року" і "Запис року". Альбом з цією піснею назвали "Кращим альбомом в стилі кантрі", а сингл - найкращим у своєму стилі. П'ята статуетка дісталася їм за "Кращий вокальний дует у стилі кантрі".

Співачка Леді Гага також не залишилася без призів. Її альбом "The Fame Monster" названий "Кращим вокальним альбомом в поп-музиці", за пісню "Bad Romance" вона отримала приз в номінації "Кращий відеокліп в поп-музиці", а також статуетку за "Кращий поп-вокал".

Кращим чоловіком-виконавцем в стилі поп був названий Бруно Марс з піснею "Just The Way You Are". Eminem написав кращий реп-альбом ( "Recovery"), а група Muse - рок.

"Альбомом року" визнаний "The Suburbs" групи Arcade Fire.У номінації "Кращий новий артист" поп-співака Джастіна Бібера обійшла Есперанса Сполдінг.

Loading...