Вагітна Ліндсі Лохан продовжує палити

Іноземні ЗМІ продовжують обговорювати скандал, що стався між Ліндсі Лохан і її російським нареченим Єгором Тарабасовим. Кожен день історія обростає все новими подробицями. Так, в запалі емоцій актриса написала в Twitter, що вагітна від змінив їй з колишньою подругою нареченого. Але сьогодні у преси з'явилися сумніви з цього приводу.

Видання DailyMail опублікувало знімок, який папараці зробили напередодні. На ньому Ліндсі відображена з сигаретою в руках.

Варіанта може бути два: або міс Лохан не має наміру позбавлятися від шкідливої ​​звички заради майбутнього малюка, або вона не вагітна.

Нагадаємо, що вчора її батько, 55-річний бізнесмен Майкл Лохан (Michael Lohan), заявив, що він отримав смс-повідомлення, в якому Ліндсі писала, що знаходиться в положенні, у нього немає підстав не вірити дочки.

Чоловік також спростував повідомлення преси про те, що його дочка розірвала заручини. Він попросив дочекатися її офіційної заяви і не робити поспішних висновків. Майкл підкреслив, що актриса звикла боротися з проблемами до кінця.

Скандал в парі стався цими вихідними. О 5 годині ранку жінка вибігла на балкон свого будинку в Найтсбріджі і почала кликати на допомогу, звинувачуючи нареченого в домашньому насильстві і спробах її вбити. Сусідам, які стали мимовільними свідками гучної сварки, довелося навіть викликати поліцію.Однак коли правоохоронці прибули на місце події, актриси і її нареченого вдома не виявилося. Пізніше їх знову бачили разом.

Loading...