Прем'єра третього сезону "Шерлока" відбудеться в грудні

Незвичайний подарунок на Різдво отримають британські телеглядачі - вони стануть першими, хто побачить третій сезон популярного серіалу "Шерлок".

Уже в кінці грудня нові серії про пригоди відомого детектива Шерлока Холмса будуть показані телеканалом BBC ONE. "Відзначена багатьох нагород драма" Шерлок ", в якому знімаються Бенедикт Камбербетч і Мартін Фрімен, повертається в це Різдво, очікувані серії будуть в форматі трьох 90-хвилинних фільмів", - йдеться в повідомленні BBC ONE.

19 січня третій сезон стартує і на американському каналі PBS. А поки можна подивитися відео 25-секундного трейлера, прем'єра якого відбулася в Мережі.

Серіал про новий Шерлока Холмса, який вийшов в 2010 році, є сучасною інтерпретацією відомої книги Артура Конан Дойла. Холмс 21-го століття користується всіма технічними новинками сучасного світу, а доктор Ватсон вже не пише від руки свої літературні шедеври, а веде блог, в якому описує пригоди знаменитого сищика.

До речі, стало відомо, що планується і четвертий сезон британського серіалу про Шерлока Холмса. Мартін Фрімен (доктор Ватсон) вже підписав контракт на зйомки в четвертому сезоні, а ось Бенедикт Камбербетч поки не дав своєї згоди через зайнятість в інших проектах.

Нагадаємо, що на російському телебаченні стартував російський серіал про генія детектива - Шерлока Холмса. У ролі доктора Ватсона - актор Андрій Панін, роль місіс Хадсон грає Інгеборга Дапкунайте.

Loading...