Карен Шахназаров розповів про сімейну драму: "Я зрозумів, що викрадення дочки готувалося"

Ця історія схожа на сценарій фільму. Але зі всесвітньо відомим режисером Кареном Шахназарова вона сталася наяву. Чоловік поділився подробицями викрадення дочки в програмі "Доля людини".

З другою дружиною Оленою Сетунского Карен жив цілком щасливо. Як всі звичайні сім'ї, вони сварилися і мирилися, на другому році шлюбу народили дитину, дівчинку назвали Анною. Одного разу, коли Шахназаров повернувся додому, він виявив записку: дружина повідомляла йому, що забрала чотирирічну доньку і поїхала з нею до Америки.

"Я зрозумів, що викрадення дочки готувалося. Я не знаю, чому вона втекла і забрала дочку. Ми жили нормально, як і всі, сварилися і мирилися. Причому на той момент у нас були прекрасні відносини", - дивується чоловік.

У наступні двадцять років Карен не отримав жодної звісточки ні від Олени, ні від їх дівчинки. Шахназаров шукав, але марно. Зустріч відбулася несподівано: дочка сама розшукала батька.

"Я вже не шукав. Я не вважав за потрібне проявляти ініціативу. Ми зустрілися з Анею, але це був чужа людина, з яким я мав познайомитися. Вона виховувалася як американка. Це навіть забавно, коли ти розумієш, що твоя дочка інша, у неї інший погляд на життя ", - цитує його слова" Телепрограма ".

Свою біль втрати режисер висловив у фільмі "Американська дочка", в якому головний герой повертає собі вкрадену дівчинку. Тепер чоловік згадує про все виключно як про факт зі своєї біографії.

Loading...