Євробачення 2016: на Кіркорова і Лазарєву хотіли заощадити

Зовсім скоро, 29 квітня, 33-річний музикант Сергій Лазарєв разом зі своєю командою відправиться до Швеції. Там він буде представляти нашу країну в міжнародному конкурсі "Євробачення". Російські ЗМІ повідомили: туди він поїде за свій рахунок.

Лазарева і Кіркорова (він займається постановкою номера) не влаштувало ставлення організаторів конкурсу. Вони хотіли відправити музикантів в Стокгольм економ-класом. Саме тому зірки вирішили оплатити свій проїзд самостійно.

Справа в тому, що організацією поїздки і трансляцією конкурсу в цьому році займається ВГТРК. "Адже це бюджетна організація, тому літати" бізнесом "може тільки дирекція. А артисти до неї не належать. Причому про те, що Кіркоров просто не поміститься в" економі ", ніхто не думає. Філіп і Сергій купуватимуть квитки за свій рахунок - це стосується і перельоту, і готелів в Стокгольмі. Так би їм запропонували тризірковий ", - цитує представника холдингу" Старх ".

Втім, Філіп Кіркоров не в образі на це. "Я це роблю за свій рахунок і усвідомлюю всю важливість такої роботи. Напевно, якщо порівнювати з Олімпійськими іграми, це як бути тренером збірної країни.Моя участь в "Євробаченні" - громадська діяльність, мій внесок в позитивне сприйняття нашої країни, в просування нашої культури і виконавців в Європі ", - прокоментував він.

Пісня You Are the Only One, написана Пилипом для Сергія, вже потрапила до багатьох європейських чарти, повідомляє видання.

Loading...