Skip to main content

Уїтні Х'юстон повернулася після 7-річного мовчання!

Шостий студійний альбом Уїтні Х'юстон "I Look To You" обіцяє стати головною поп-платівкою 2009 року.

Уїтні Х'юстон вже кілька десятиліть назад увійшла в число видатних артистів сучасності і залишається серед них донині.

Крім 170 мільйонів проданих носіїв, на її рахунку інший рекорд, зафіксований Книгою рекордів Гіннеса, а саме - 411 музичних премій, отриманих співачкою протягом її кар'єри. Серед них - 6 "Греммі", дві вищі театральні нагороди "Еммі", 23 "American Music Awards" і 16 "Billboard Music Awards".

Статус співачки, визнаної і критикою, і широкою публікою, воістину недосяжний. Інтерес до неї величезний і по сей день - останній із збірок співачки "Ultimate Collection" (2007), Дарма що не містив нового матеріалу, піднявся в Тор5 Англії і Америки і розійшовся платиновим тиражем в дюжині найбільших країн.

Новий альбом співачки - один з найбільш очікуваних релізів року. Пісні для платівки писали найкращі американські поп-композитори, включаючи Аліша Кіс, Діан Уоррен і R.Kelly і актуальні продюсери, в тому числі Akon.

Американський Billboard в своїй попередньої рецензії зазначає, що Х'юстон як і раніше не має собі рівних як виконавиця поп-балад, а звук її нового альбому виявився несподівано сучасний.Поза сумнівами, він увійде в число головних бестселерів року.