Ліфтинг-ефект, захист від стресу і тотальне зволоження: Babor представив різдвяні ампули краси

Нові різдвяні ампули від Babor подарує вам молоду і захищену від стресу шкіру під час свят. А також відмінно підійдуть для подарунка.

Різдвяний календар Babor 2017, 6500 руб.

У 2017 році в Різдвяний календар Babor з 24 денним курсом увійшли активні компоненти, що ідеально підходять для ефективної програми інтенсивного догляду, що об'єднує ліфтинг, відновлення і захист шкіри. Комбінація 24 ампул забезпечить миттєвий ефект і подарує результати, які можна не тільки побачити, а й відчути.

Після глибокого зволоження шкіра краще всього приймає висококонцентровані компоненти, тому будь-яка програма догляду починається з інтенсивного зволоження. Потім активні речовини насичують шкіру енергією, стимулюють її власні механізми захисту і процеси клітинного оновлення. Бездоганний, сяючий тон, здорова і молода шкіра - такий результат порадує вас через 24 дня.

Фаворити Різдвяного календаря Babor 2017 для інтенсивного ампульного догляду цієї зими - біфазної ампули контроль молодості Doctor Babor і ампули нічні активна регенерація. Ефективні омега-жирні кислоти в біфазної ампулах відновлюють захисну ліпідну мантію шкіри."Чорні" активні інгредієнти в нічних ампулах, такі як чорні водорості і чорна верба, допоможуть шкірі забути про стрес до, під час і після свят.

Придбати ці ампули ви зможете на офіційному сайті бренду.

Loading...