Миша Бартон стала обличчям нового Herbal Essences

Миша Бартон повністю уособлює собою дівчину Herbal Essences: вона молода, красива, кожен її день наповнений новими враженнями та цікавими поїздками, вона вміє отримувати задоволення від життя і завжди виглядає чудово!

У свої 23 роки американська актриса неймовірно популярна серед молоді! Миша завоювала сім нагород American Teen Choice Awards (Американський вибір молоді), журнал Glamour назвав її "Жінкою року", Cosmopolitan присудив їй звання "Fun Fearless Female Award" (Найвеселіша і безстрашна), і протягом трьох останніх років Міша Бартон фігурувала в списку "50 найкрасивіших людей" всесвітньо відомого журналу People.

Володіючи власним стилем, Міша Бартон чудово відчуває тенденції в моді, любить сміливі експерименти зі своєю зовнішністю, поєднуючи красу і природність. Волосся Михайла завжди виглядають чудово! Але, як стверджує сама зірка, вона не любить витрачати на зачіску надто багато часу. Головне, щоб волосся виглядало природно, а догляд за ними дозволяв хоча б на коротку мить поринути з головою в задоволення. Тому Міша Бартон і вибирає Herbal Essences: "Мені дуже сподобалися нові колекції Herbal Essences: У них фантастичні аромати, а використовувати їх справжнє задоволення! Для моїх від природи сухого волосся, я використовую колекцію "Поцілунок дощу" від **Herbal Essences**".

Loading...