7 секретів плоского животика

Кожна жінка мріє про плоский животику. Але як добитися ідеальної стрункості і вузької талії? Виявляється, є кілька простих і вірних способів стати володаркою плоского живота.

Британські фахівці впевнені, що відмова від газованих напоїв, жувальної гумки і соломки може стати першим кроком на шляху до стрункої талії.також необхідно виключити зі свого раціону харчування білий хліб і макаронні вироби.

Наступний крок - відмова від молочних продуктів. Вчені запевняють, що обсяг талії помітно зменшується вже через 2 тижні після скорочення кількості споживаної молочної продукції.

Дуже важливо те, які напої ви п'єте. Віддавайте перевагу трав'яному чаю і теплій воді - вони сприяють виведенню шлаків з організму і поліпшенню травлення.

Крім того, краще не їсти фрукти одразу після прийому їжі. В іншому випадку вони починають бродити в шлунку і стають причиною утворення газів.

Також фахівці радять уникати стресових ситуацій - вони негативно позначаються на фігурі в цілому.

І без сумніву ще один важливий фактор - фізичні вправи.Під час тренування приділяйте особливу увагу пресу.Найкраще зайнятися бігом, велоспортом, аеробікою або плаванням.

Loading...