Х'ю Джекман розповів, як позбутися від зіркової хвороби

Настала епоха молодих зірок - більшість починають кар'єру в підлітковому віці, а то й раніше, але у "пізнього старту", на думку Хью Джекмана (Hugh Jackman), теж є плюси. На думку зірки, саме той факт, що він всю юність пропрацював офіціантом і пізно почав акторську кар'єру, допоміг йому не захворіти на зіркову хворобу і не стати занадто зарозумілим.

"Можливо, саме робота офіціантом допомогла мені отримати мою першу роль, коли мені було 30. До цього моменту зазвичай ясно, що з себе представляє людина ... Я обслужив досить столиків, щоб цінувати те, що мені пропонували", - зізнався 42-річний актор журналістам.

Крім того, Джекман зізнався, що якби прославився раніше, то, можливо, і не зустрів би свою дружину - Дебора Лі Фурнесс (Deborra-Lee Furness), яка, до речі, старша за нього на 15 років, і не був би такий щасливий у шлюбі.

"У мене чудовий шлюб, і я вдячний життя за це. Я дійсно щасливий, що ми зустрілися до того, як почалася вся ця галас. Думаю, дуже складно нормально познайомитися з ким-небудь, коли ти знаменитий. Так що якщо дивитися в цілому , то все склалося просто чудово ", - каже Джекман.

На даний момент актор готується до зйомок у кіноверсії мюзиклу "Знедолені" (Les Miserables) за романом Віктора Гюго,а вже 7 жовтня цього року відбудеться прем'єра нового фільму за участю Джекмана - "Жива сталь" (The Real Steel).

Loading...