"50 відтінків сірого": перше фото акторів в образах Грея і Стіл

Ось-ось в Канаді стартують зйомки фільму-екранізації роману "50 відтінків сірого". На честь цієї події журналу Entertainment Weekly випала честь опублікувати перші знімки акторів в образах головних героїв майбутньої стрічки Крістіана Грея і Анастейші Стіл.

Головні ролі в картині зіграють 31-річний Джеймі Дорнан (Jamie Dornan) і Дакота Джонсон (Dakota Johnson). Обидва актори зізналися, що тремтять перед своїми майбутніми ролями. Дорнан з нетерпінням чекав запрошення на кастинг, а коли його схвалили, злякався, але в той же час був у нестямі від щастя.

Для Дакоти це буде перша велика роль і відразу така відповідальність - адже екранізації бестселера "50 відтінків сірого" чекає весь світ, а значить, Джонсон не має права на помилку.

Одними з головних в картині стануть еротичні сцени. "Очевидно, що на екрані я хочу виглядати відмінно в голому вигляді. Тепер-то я повністю розумію, заради чого актори так наполегливо тренуються. Це ж неймовірно круто!" - зізнається 24-річна Джонсон. А ось Дорнан з цього приводу зовсім не переймається: "Я анітрохи не шокований секс-сценами в книзі. Вони дуже важливі для того, щоб розповісти всю історію, і я не можу уявити фільм без сексуальної частини. Так що для мене це ок".

Також стало відомо, що прем'єра фільму була перенесена на півроку - з 1 серпня 2014 року на 13 лютого 2015 року, до Дня святого Валентина.

Фото Entertainment Weekly

Loading...