Памела Андерсон зізналася в любові Джуліану Ассанжу: "Хоробрість - це сексуально"

Своє послання актриса зворушливо назвала "Чому моє серце з Джуліаном Ассанжем", почавши розповідь з того, що де б вона не знаходилася, вона не може забути людини, ізольованого в еквадорському посольстві.

"Розмірковуючи про Джуліана, я задаюся питанням, яке саме сексуальне якість в людині? Зрозуміло, найсексуальніше якість в людині - це хоробрість і мужність", - написала Памела.

Андерсон також вказала в листі своє ставлення до прем'єр-міністра Лондона Терезі Мей. За словами голлівудської зірки, Мей "найгірший прем'єр-міністр", яка не допомогла жертвам пожежі і не простягнула руку допомоги бідним.

"Немає ніяких причин тримати Ассанжа в цій пастці, коли Швеція відмовилася від претензій до нього. Тереза ​​Мей" замкнула "його в посольстві і не дозволяє йому покинути його. Її кар'єра і так вже висить на волосині, а ця піррова перемога, мабуть, її влаштовує. Вона не подала руки жертвам пожежі в Лондоні, їй наплювати на бідних, їй наплювати на правосуддя і мир, їй наплювати на Джуліана. Вона найгірший прем'єр-міністр на моїй пам'яті ", - заявила актриса.

Своє послання Андерсон закінчила зверненням до Ассанжу: "Я люблю тебе. Памела".

Нагадаємо, що Джуліан Ассанж знайшов притулок в посольстві Еквадору в Лондоні, куди він потрапив через переслідування, основною причиною яких стала його діяльність, пов'язана з сайтом WikiLeaks, який спеціалізується на масштабному викритті секретних матеріалів.

Loading...