Принц Гаррі не боїться зачепити почуття своєї нареченої

До весілля принца Гаррі та актриси Меган Маркл залишилося 13 тижнів. Сьогодні в ЗМІ з'явилася інформація, кому спадкоємець британського престолу планує відправити запрошення на урочисту церемонію. У числі інших - колишні кохані принца Челсі Дейві і Крессида Бонасье.

Роман з Челсі Дейві тривав практично сім років і саме її готували в дружини Гаррі. Однак в 2011 році пара розпалася, оскільки Челсі, яка мала норовливим характером, вважала за краще свободу королівському протоколу.

Челсі Дейві

Разом з Крессида Бонасье Гаррі зустрічався протягом двох років. З чуток, каменем спотикання у відносинах пари стали амбіції Крессиди, яка не захотіла відмовлятися від бажання стати відомою актрисою, що не могло здійснитися в шлюбі з принцом.

Крессида Бонасье

Варто відзначити, що з обома коханими Гаррі розлучився безболісно - молоді люди до сих пір підтримують дружнє спілкування.

Крім того, інсайдери повідомляють, що принцу Гаррі і його нареченій настійно рекомендовано не включати в список гостей зведену сестру Меган - Саманту Грант. Екс-чоловік Саманти, 58-річний Скотт Расмуссен, вважає, що його колишня дружина може зіпсувати все торжество.За його словами, Саманта і Меган ніколи не були так близькі, як Грант розповідає в численних інтерв'ю. "Саманта - настирлива. Я вважаю, що вона заздрить Меган, тому що у неї було життя, яку завжди хотіла Саманта", - цитують Скотта ЗМІ.

Loading...