Skip to main content

Нова зачіска Скарлетт Йоханссон

29-річна Скарлетт Йоханссон (Scarlett Johansson), яка зараз перебуває на 9 місяці вагітності, недавно зважилася на нову зачіску. Зірка фільмів "Матч Поінт", "Ще одна з роду Болейн" і "Дівчина з перловою сережкою" зробила стрижку боб і висвітлила волосся.

Новий образ зірки папараці сфотографували під час її прогулянки з нареченим і батьком її майбутньої дитини Роменом Дорьяком (Romain Dauriac) по Нью-Йорку. Йоханссон вийшла на променад в темно-сірому комбінезоні з легкої тканини, футболці та бордових кедах.

Нагадаємо, що Йоханссон зараз очікує свого первістка. Перш вона була одружена з канадським актором Райаном Рейнольдсом (Ryan Reynolds). Їх шлюб тривав два роки і був бездітним. З 2012 року актриса складається у відносинах з французьким журналістом Роменом Дорьяком. У вересні 2013 року вони оголосили про заручини, а в березні 2014 року сторони заявили, що чекають дитину.

За час вагітності Скарлетт стрижеться вже вдруге. Так, ще навесні цього року на прем'єрах фільму "Перший Месник: Інша війна" ( "Captain America: The Winter Soldier") вона з'являлася на червоній доріжці зі своїм звичним зачіскою, в червні вона зробила стрижку каре, а тепер підстриглася ще коротше.

До речі, короткі стрижки дійсно дуже популярні серед зірок в цьому році.Не так давно писки зробили актриси Шарліз Терон (Charlize Theron) і Дженніфер Лоуренс (Jennifer Lawrence).