Дану Борисову просять допомогти Маші Малиновської

Рустам Солнцев в рамках рубрики "Мамо рідна" записав для "Стархіта" відеозвернення до Дани Борисової.

Епатажний шоумен привітав Дану з лікуванням від наркоманії, а також попросив Борисову допомогти ще одній телеведучої. "Дана, але я ще хотів тебе про дещо попросити. Я знаю, що ти добра людина і любиш допомагати опинилися в біді людям. Так ось, даю наводку: є в нашому шоу-бізнесі одна колишня телеведуча, добре тобі відома, з великими губами і цицьками. Машею кликати. Вона ледве мовою волочить, їй дуже потрібна допомога ... Не все ж, як ти, Дан, розуміють необхідність лікування і звертаються в "Пусть говорят". А в разі Маші зволікання смерті подібно, її терміново треба рятувати ... подруга, може, зв'яжешся з нею, і даси пораду? " - звучить у відео.

Користувачі Мережі швидко визначили, що мова йде про Маші Малиновської. Телеведуча відреагувала на звинувачення Рустама і виклала у відповідь пост в Instagram: "Я літературний наркроман і від цього не лікуються, а ось бруд, скверну, і плітки ціпляет тільки планктон. Мої люди знають істину". На відео з даної підписом Малиновська прочитала уривок з "Фауста" Гете.

Нагадаємо, вже кілька місяців Дана Борисова знаходиться в реабілітаційному центрі в Таїланді, де бореться з наркозалежністю.Телеведуча відзначає прогрес, зміни у власному житті, а також планує після закінчення програми реабілітації допомагати людям, які опинилися в подібній ситуації.

Loading...