Бузова, не плач: пластичний хірург прокоментував "нове обличчя" співачки

Жорсткий графік, безсонні ночі та інші мінуси богемного способу життя нікому не додають краси. Однак, незважаючи на все це, Ользі Бузової вдається майже завжди виглядати свіжо, ніби після відпустки.

Фанати давно пліткують про "уколах краси", до яких артистка вдається, на їхню думку, занадто часто: деколи її обличчя виглядає неприродним, схожим на маску. Під час недавнього концерту вони знайшли докази своїм припущенням.

Розчулившись, Оля поплакала під час виступу, після чого її обличчя, як запевняють очевидці, покрилося ямочками. Цей ефект пояснив пластичний хірург Гайк Бабаян.

"Ольга явно відвідала косметолога за кілька днів до шоу. Судячи з усього, для профілактики було прийнято рішення зробити кілька ін'єкцій навколо очей, підправити вилиці і губи. Зовсім трохи. І все було б ідеально. Зміни позначилися б найкращим чином, не виріши Ольга за традицією поплакати під час концерту. Дівчина вона вразлива. і тут емоційність Бузової зіграла з нею злий жарт. Адже після ін'єкцій протягом деякого часу на обличчі тримаються набряки, і сльози вмить виявляють цю обставину.А страждання спотворює обличчя ", - цитує Гайка" КП ".

"На майбутнє я раджу Ользі вдаватися до послуг фахівців мого профілю за місяць-півтора до початку відповідальних заходів. За цей час зійдуть всі набряки, і можна буде ридати скільки завгодно", - уклав він.

Loading...