58-річна Мішель Пфайффер вразила стрункою фігурою в новій фотосесії

Довгий час ми нічого не чули про актрису Мішель Пфайффер. Днями зірка з'явилася на обкладинці квітневого номера журналу Interview, вразивши своєю стрункою фігурою і нев'янучої красою.

Також вона дала відверте інтерв'ю, в якому розповіла, чому на час пропала з Голлівуду. "Я ніколи не втрачала любов до професії. Робота допомагала мені знайти баланс. Але я завжди ставилася дуже уважно до тих ролей, що мені пропонували. Для мене було важливо те, скільки часу я зможу приділяти дітям. В якийсь момент я стала настільки розбірливою, що зовсім втратила пропозицій. Потім це пройшло ", - пояснила вона.

Мішель зізналася, що актрисою вона стала з волі випадку. У шкільний театральний гурток вона записалася виключно заради того, щоб не ходити на заняття англійською мовою. Акторство вона завжди сприймала як даність: на сцені вона відчувала себе як риба у воді, а дивлячись на екран в дитинстві вважала, що в кіно може зніматися може кожен. Юридичний коледж, робота в супермаркеті, конкурси краси - вона пробувала себе в різних речах, але відчула, що йде правильною дорогою тільки тоді, коли вона зустріла свого агента.

Цього року все ми зможемо побачити зірку в телесеріалі "Майстер брехні" (The Wizard of Lies) HBO з Робертом Де Ніро.

Пфайффер і її чоловік Девід Едвард Келлі разом 23 роки. Вони виховали 24-річну дочку Клаудіа Роуз і 22-річного сина Джона Генрі.

Loading...