U2 випускають другий альбом Achtung Baby

Відома група U2 вирішила порадувати своїх фанатів на честь 20-річчя альбому "Achtung Baby" і запланувала випустити його повторно.

**"Achtung Baby" (реліз - 19 листопада 1991 рік) - сьомий, один з найбільш значущих альбомів рок-групи U2 і, на думку музичних критиків, один з кращих альбомів року.** У світі було продано більше 18 мільйонів копій. Вінілова платівка отримала премію Греммі в номінації "Краще вокальне рок виконання дуетом або групою".

Музиканти записували альбом в Німеччині разом з Брайном Іно і Даніелем Лануа напередодні возз'єднання східного і західного Берліна. Саме цієї історичної події U2 і присвятили Achtung Baby.

Ювілейне перевидання буде випущено в п'яти різних варіантах. Ціна буде залежати від комплектації. Так, бокс-сет, що включає не тільки сам альбом, а й записи, видані раніше 1991 року, DVD, постери, вінілові платівки, ілюстровані брошури, значки і навіть копію сонячних окулярів, які носив вокаліст і гітарист Bono, буде коштувати 588 доларів, пише sacurrent.com. найдешевший варіант - CD-диск "Achtung Baby" - обійдеться в 13 доларів.

Також відомо, що за замовленням журналу Q музиканти організовують триб'ют на честь 20-річчя диска "Achtung Baby". Кілька кавер-версій, в записі яких візьмуть участь Джек Уайт (Jack White), Depeche Mode, Патті Сміт (Patty Smyth), вийдуть як додаток до журналу Q.

Loading...