Новий етап відносин: Дженніфер Лопес познайомила Дрейка зі своїми дітьми

47-річна співачка Дженніфер Лопес представила 30-річного коханого Дрейка своїм дітям, повідомляє сайт WMJ.ru з посиланням на Us Weekly.

Восьмирічним близнюкам Максу і Емі Дрейк дуже сподобався, до того ж вони із задоволенням слухають його музику.

"Дрейк все більше часу проводить в новому будинку Дженніфер в Бел-Ейр. Він уже познайомився з її дітьми. Їм усім дійсно дуже весело разом. Дітям Джен подобається Дрейк. Вони знають напам'ять майже всі його пісні! А Дрейк подобається спостерігати за Дженніфер в образі матері. Вони люблять проводити вечори далеко від шуму і роботи, готують вечерю і дивляться фільми, влаштовуючись на великому дивані ".

В кінці минулого року західні таблоїди повідомили про роман репера Дрейка зі співачкою Дженніфер Лопес. Публіка сприйняла новин з часткою скепсису, підозрюючи за цим можливий піар-хід. Однак час показує, що роман має місце, більш того, він стрімко розвивається - пару регулярно бачать на вулицях Лос-Анджелеса разом.

Нагадаємо, що Лопес вигнала свого попереднього коханого 29-річного Каспера Смарта з дому, коли дізналася, що він їй зраджував. Смарт занадто багато часу проводив в нічних клубах з молодими дівчатами, актриса почала підозрювати його в невірності. Після того, як її побоювання підтвердилися, вона розірвала з ним стосунки.Однак довго залишатися на самоті не в правилах Джей Ло.

фото: instagram.com, starface.ru

Loading...