Маша Цигаль, Ликера Ільяшенко та інші зірки оцінили новий фільм про Вів'єн Вествуд

17 квітня, за два дні до виходу в російський прокат, в рамках спільного фестивалю Піонера і Mastercard "Безцінні міста в кіно" відбулася прем'єра фільму Лорни Такер "Вествуд: панк, ікона, активіст". У кінотеатрі "Піонер" були помічені Маша Цигаль, Ликера Ілляшенко, Ольга Свіблова, Вікторія і Антон Борисевич, Ігор Гаранін, Ілля Бачурін, Євген Заболотний, Дмитро Логінов, Юрій Столяров, Костянтин Гайдай, Катя Добрякова, Наталя Туровнікова, Ольга Єфремова та інші зірки .

Документальна стрічка Лорни Такер розповідає про життя і кар'єрі Вів'єн Вествуд - легендарного дизайнера, істинної панк-діви, авторки лондонського стилю, яка здійснила переворот в фешн-культурі. Слава Вів'єн, яка набрала обертів одночасно з британським панком, на відміну від нього не розчинилася в історії, продовживши рости.

У фільм про королеву британського дизайну режисер Лорна Такер включила інтерв'ю з іншими дизайнерами, співробітниками Вествуд, друзями і сім'єю, в тому числі з синами Вів'єн: Джо Коррі і Беном Вествуд. Також у фільмі розкриваються подробиці роману Вествуд з одіозним продюсером групи Sex Pistols і засновником магазину Punk Малкольмом Маклареном,який в 1970-х був цивільним чоловіком Вів'єн, демонструються не публікувалися раніше начерки для майбутніх колекцій, а також фото та відео з особистих архівів дизайнера.

Фільм "Вествуд: панк, ікона, активіст" в прокаті з 19 квітня.

Loading...