Skip to main content

Дружба з колегами зробить вас щасливішими

Близько 50% респондентів, які взяли участь в опитуванні на сайті LinkedIn, впевнені, що хороші дружні відносини з колегами по роботі роблять їх більш щасливими.

В ході опитування взяли участь 11500 осіб, близько половини з яких відзначили, що саме дружба з колегами допомагає згладити всі недоліки, які зустрічаються в роботі, і дозволяє скрасити робочі будні і почувствал себе більш щасливою людиною. Більш того, дружний колектив працює більш ефективно і злагоджено, вважає експерт сайту LinkedIn Ніколь Вільямс. Кожен п'ятий опитаний зізнався, що дружба з колегами стимулює ділову конкуренцію, а близько половини респондентів впевнені, що в дружному колективі висока робоча мотивація.

Хоча не всі дорожать добрими стосунками з колегами. Так, 68% молодих людей могли б пожертвувати дружбою заради зростання кар'єри, але 62% працівників у віці ніколи б не проміняли дружбу з колегами на підвищення за посадою.

Серед опитаних виявилися і ті, хто вважає, що дружба з колегами ніяк не впливає на продуктивність праці - таких виявилося 45% у віці 55-65 років.

Цікаво, що в різних країнах і показники значно відрізнялися.Так, в Індонезії понад 50% опитаних зізналися, що колеги краще їх розуміють, чим найближчі люди і друзі. В Індії про це розповіли близько третини респондентів. У Великобританії таких лише 9%.