Дочка Наталії Водянової стає справжньою красунею

10-річна дочка Наталії Водянової Нева Портман зростає справжньою красунею і разом з мамою бере участь в зйомках.

Наталя опублікувала фото, на якому позує разом з дочкою, на сторінках свого мікроблогу в Instagram. На моделях однакові сукні, принти яких створені за малюнками молодих людей з особливостями розвитку. Колекція представляє парні наряди для мам і дочок, що і демонструють Наталя і Нева.

Наталя зізналася, що для неї це не просто красива колекція одягу, а мода зі змістом: всі кошти, виручені від продажу лімітованої серії підуть до благодійного фонду "Оголені серця", засновником і натхненником якого є супермодель.

Передплатники були зворушені фотографією і коментували, не стримуючи емоцій: "Наташа, які Ви красиві! Я також захоплююся Вашої глибокої душевної красою!", "Наталя, величезне вам спасибі за те добро, яке ви робите! Вже купила собі сукню з нової колекції. коли ношу його виникає відчуття причетності до чогось більшого в цьому світі, ніж просто плаття, причетності до добра! Спасибі! ".

Багато хто помітив, що дочка Наталії дуже схожа на свого батька, британського лорда Джастіна Портмана.

Нагадаємо, що крім красуні-дочки, Наталя виховує чотирьох синів, молодший з яких, Роман, народився всього три місяці назадот нинішнього фактичного чоловіка Водянової Антуана Арно.

Loading...